LOPUCH VĚTŠÍ - CELULÓZOVÉ TOBOLKY 90KS

Příznivě působí na normální stav kloubů a chrupavek. Podporuje činnost ledvin a vylučování zplodin z organizmu.

Cena
285 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Běžná cena:
285 Kč
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Popis

Kořen lopuchu většího obsahuje sliz, třísloviny, hořčiny, aminokyseliny, minerální soli, polysacharid inulin-látku, která je potravou pro bakterie Lactobacillus biffidus, příznivě působící v našich střevech.

Tradičně kořen lopuchu podporuje činnost ledvin, odstraňování zplodin z těla a vylučování moči. Celkově detoxikuje organismus, stimuluje činnost jater a žlučníku, podporuje látkovou výměnu a reguluje hladinu cukru v krvi. Je potopudný i močopudný. Podporuje růst vlasů a snižuje krevní tlak.

Při pravidelném užívání působí jako omlazující a posilující prostředek. Celkově posiluje organismus, čehož lze využít i v pediatrii.

Notifikováno MZ ČR. Nejsou známy žádné kontraindikace a nežádoucí účinnky.

Zdravotní tvrzení: -Vylučování vody z organizmu -Normální stav kloubů a chrupavek -Vylučování – pročištění těla -Normální hladina glukózy v krvi -Pročištění krve

Dávkování

2 kapsle 3x denně s jídlem, důkladně zapít vodou.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení

1 tobolka obsahuje 400mg sušeného kořene lopuchu. Celková hmotnost balení netto: 36g (+-5%). Balení obsahuje 90ks.

Výrobce

Ondřej Ullrich s.r.o. Severovýchodní II 1455/43 Praha 4 141 00. Vyrobeno v ČR.