Guarana - Paullinia kapsle 120 ks

Guarana – Paullinia cupana ( paulinie nápojná) patří mezi nejsilnější legální stimulanty. Je nenávyková a velice šetrná. Účinky guarany poznaly již před staletími různé amazonské kmeny indiánů a využívaly ji jako silný povzbuzující prostředek.

Cena
369 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Běžná cena:
369 Kč
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Mleté semeno obsahuje přibližně 4 % kofeinu, což je téměř 2× tolik, než obsahuje káva. Navíc díky obsahu theofylinu a theobrominu působí mnohem déle (až 5 hodin ) a účinek není tak agresivní.

Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny Jižní Ameriky věděly, že do boje se bez guarany nevydává. Dodává energii v dobách únavy a napětí. Guarana má vliv na metabolismus tuků, ovlivňuje a napomáhá normalizovat hmotnost. Je velice účinná při redukčních dietách. Podle našich zkušeností lidé pociťují při užívání guarany větší pocit sytosti a tedy menší potřebu doplňování energie nevhodnými potravinami, obsahujícími tzv. rychlé cukry. Je pomocníkem, který nám pomáhá udržovat naši hmotnost pod kontrolou.

Guarana obsahuje kofein, který pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci. Guarana podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podává se i jako digestiv po jídle.

Složení

Paullinia cupana fructus 500 mg/tobolka, 1 tobolka obsahuje 20 mg kofeinu (4 mg kofeinu/100 mg guarany). Obal kapsle: HPMC (hypromelosa), kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Doporučené dávkování

Dvě až deset tobolek denně

Skladování

Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí.

Balení

120 tobolek

Upozornění

Obsahuje kofein, NENÍ určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování