Colon Detox

Přípravek pro udržování normálního stavu a funkce tlustého střeva.

Cena
740 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Běžná cena:
740 Kč
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Psyllium podporuje funkci trávicího a střevního traktu. Příznivě působí na cévní systém, pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků a cholesterolu. Zelený jíl a aktivované uhlí jsou tradiční složky střevních směsí. Proskurník podporuje trávení a střevní funkce. Jilm působí blahodárně na střevní systém. Fenykl podporuje vylučování hlenu na sliznicích, příznivě ovlivňuje trávení. Usnadňuje vylučování odpadních látek z těla, je vhodný k pročištění organismu. Lékořice pomáhá udržovat normální trávení.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 odměrka (7,5 g) denně. Obsah odměrky rozmíchat s džusem nebo vodou nalačno. Následovně zapít sklenicí vody. Neužívat alespoň 20 minut před a po užití léků.

1 balení obsahuje 30 odměrek.

Složení / 1 odměrka

jitrocel indický (psyllium) semena a slupky 3 400 mg, jablečný pektin 820 mg, aktivované dřevěné uhlí 800 mg, zelený jíl 780 mg, proskurník lékařský kořen 450 mg, jilm červený kůra 450 mg, fenykl semeno 450 mg, lékořice lysá kořen 350 mg

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Minimální trvanlivost

uvedeno na obalu

Upozornění

Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodné pro vegany. Při těhotenství, kojení, užívání medikamentů, nebo v případě akutního zánětu slinivky břišní konzultujte užívání výrobku se svým lékařem. Neužívejte v případě poškození obalu.

Výrobce

NUTRISTAMINA s.r.o., Mírová 98/18,703 00 Ostrava-Vítkovice