BOSWELLIE S KURKUMINEM, ZÁZVOREM A VITAMÍNEM C - 180 TOBOLEK

Boswellové kyseliny zmírňují zánětlivé procesy v těle a příznivě působí při degenerativních onemocněních kloubů

Cena
499 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Běžná cena:
499 Kč
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

Pryskyřice boswellií se využívá již tisíce let, ale do moderních léčiv její složky zatím nepronikly. Problém se získáváním boswellických kyselin je v tom, že se vyskytují výhradně v pryskyřici boswellií a syntetizují se mimořádně obtížně.

Boswellie podle posledních klinických výzkumů působí příznivě při všech chronických zánětlivých onemocněních zejména tím, že obsažené boswellické kyseliny mají tlumivý účinek na aktivitu interleukinů a leukotrienů, které podporují a udržují zánětlivé procesy v kterémkoli tělesném orgánu. Obnovují cévy poškozené zánětem a zlepšují krevní oběh. Mechanismus je podobný jako u nesteroidních antirevmatik, avšak bez vedlejších negativních účinků na trávicí trakt, ledviny, krev, atd. Extrakt z pryskyřice boswellie nedráždí ani nepoškozují žaludek a střeva, nesnižuje zvýšenou teplotu a neředí krev. Účinek extraktu z Boswellia serrata je velmi rychlý a nastupuje obvykle do pěti dnů od začátku podávání.

Boswellia extrakt je zvláště vhodný pro starší osoby, z nichž více než 90% trvale trpí chronickými záněty různých orgánů. Také pro sportovce, kteří opakovaně silně zatěžují hlavní klouby organismu . Je vhodná i pro lidi s putujícími záněty a pro všechny při jakékoliv bolesti. Poslední výzkumy se zabývají i protizánětlivými účinky extraktu z této pryskyřice u Crohnovy choroby. Pro svou účinnost a bezpečnost se Boswellie může užívat dlouhodobě i celoživotně.

Hlavním využitím extraktu Boswellie je tlumení příznaků osteoartrózy, revmatoidní arthritidy, revmatismu měkkých tkání a bolestí dolních zad. V kombinaci se zázvorem, kurkuminem a vitamínem C navíc pozitivně ovlivňuje funkci ledvin a má silné antioxidační účinky v rámci celého těla.

Dávkování

Užívejte 1 světlou a 1 oranžovou tobolku 2x denně s jídlem, důkladně zapít vodou. Po dvou týdnech užívání je možné přejít na režim – 2 světlé a 1 oranžovou tobolku 1x denně. Doporučujeme současně užít i čajovou lžičku ghí nebo jiného tuku.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Složení

Bílá tobolka 380mg obsahuje: 300mg extraktu Boswellie Serrata 65%, 50mg extraktu zázvoru 5:1, 30mg vitamínu C. Balení obsahuje 120ks, 45,6g netto.

Oranžová tobolka 400mg obsahuje: 290mg 95% Kurkuminu, 3mg 95% Piperinu, 106mg oddenku Kurkumy dlouhé. Balení obsahuje 60ks, 24g netto.

Celková hmotnost obsahu balení netto: 69,6g (+-5%)

Výrobce

Ondřej Ullrich s.r.o. Severovýchodní II 1455/43 Praha 4 141 00. Vyrobeno v ČR.