RELAX pod SOLÁNĚM Přírodní cesta ke zdraví

Prodloužený víkend na Hutisku Solanci. 

4 dny naplněné přírodní cestou ke zdraví, vycházkami v horách v nádherném místě s ubytováním na krásné horské chalupě Na kapradí. 

Zaměříme se na naše zažívání. Naučíme vás jak podpořit slezinu, žaludek slinivku (bylinami, houbami, reflexní terapií, vhodnými stravovacími návyky atd...) Nebude chybět muzikoterapie, možnost sauny, venkovní výřivky s výhledem do korun stromů.

Cena
8 300 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA HUTISKU SOLANCI 

4 dny naplněné přírodní cestou ke zdraví, vycházkami v horách v nádherném místě s ubytováním na krásné horské chalupě Na kapradí. 

Milí přátelé hor, bylinek, přírodní cesty ke zdraví ZVEME VÁS prodloužený víkend na horách  na chalupe Na kapradí, vsazené na kopci těsně pod lesem s nádherným  výhledem na Radhošť a okolní kopce.

Pojeďte si s námi užít prima relax se vzděláváním v přírodní medicíně do beskydských hor. 

Pobytem vás provedeme spolu s Renátou Machancovou, která je řadu let chiropraktik-akupunkturista, masérka, terapeutka.
Připravily jsme pro vás parádní program.
Nahlédněte podrobněji: 
????  Podpora přírodní cestou -  sleziny, žaludku, slinivky (bylinami, houbami, reflexní terapií, vhodnými stravovacími návyky)
????  Uvolnění pomocí dýchání
????  Vakáriové semínka - využítí, aplikace
????  Ranní cvičení
????  Numerologie trochu jinak
????  Sauna a vířivka kdykoliv k dispozici
????  Ranní cvičení
????  Intuitivní malování
????  Muzikoterapie
????  Příprava osobní tinktury z aktuálních bylin, plodů či hub.


Pobyt je pouze pro 10 účastníků, což umožňuje vytvoření komorní atmosféry a takřka osobního přístupu po celou dobu pobytu. Těšíme se a věříme, že opět vznikne prima skupinka, která nebude chtít jet v neděli domů :) 


Cena pobytu: 8 300 Kč zahrnuje ubytování, zmíňovaný program, pracovní listy, snídaně, obědy a večeře, pitný režim po celou dobu pobytu. A v neposlední řadě každý obdrží dárkový balíček 
Celou částku je možné rozložit po domluvě.  Napište si na email info@viaherba.cz  Místo máte zajištěné v okamžiku úhrady zálohy či celé platby najednou, která vám zajistí bylinkový dárek navíc při příjezdu na pobyt. 

Zahájení 5. 9. 2024 ve 13:00 , ukončení v neděli v 15:00.

Storno podmínky. Rezervační záloha ve výši 2000 Kč je nevratná.  Do 5. 8. 2024 je platba vratná vyjma uvedené zálohy (tudiž ve výši 6300 Kč) . Po tomto termínu je platba nevratná, je možné za sebe zajistit náhradu.