Metox

Doplněk stravy, 220g

Poskytuje nutriční podporu vylučovacího, střevního, kardiovaskulárního a imunitního systému.

Cena
1 090 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks
Běžná cena:
1 090 Kč
VytisknoutHlídat produkt Vložit do seznamu

METOX obsahuje pět vysoce účinných složek jako dulse z atlantického oceánu, čistá havajská spirulina z bio-zabezpečené zóny na slunečném havajském pobřeží, divoce rostoucí borůvky z polárního kruhu, 100% rozpustnou sušenou šťávu z mladého ječmene z organického zdroje a listy koriandru.

Výhody Metoxu:

· Patentovaná směs všech organických, eticky divoce rostoucích a selektivně dovážených složek

· Poskytuje nutriční podporu vylučovacího, střevního, kardiovaskulárního a imunitního systému

Šťáva z mladého ječmene poskytuje tělu komplex cenných živin, působí jako antioxidant.

Spirulina přispívá k přirozené obranyschopnosti, povzbuzuje vitalitu. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, působí jako antioxidant. Je účinným prostředkem při kontrole tělesné hmotnosti.

Koriandr podporuje trávení, činnost močových cest, přispívá k redukci plynů v trávicím traktu. Pomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému a hladinu cholesterolu v krvi.

Divoké borůvky pomáhají udržovat normální funkci cévní soustavy a hladinu cukru v krvi. Podporují trávení a střevní tranzit, působí jako antioxidant. Příznivě působí na metabolismus glukózy, tuků a bílkovin.

Atlantická dulse nutričně cenný mořský produkt na bázi červených řas.

SLOŽENÍ 1 DÁVKY: dulse z atlantického oceánu 5 g, havajská BIO Spirulina 3 g, divoké finské borůvky 8 g, sušená šťáva z mladého ječmene z organického zdroje 3 g, koriandr z organického zdroje 3 g

Balení obsahuje 10 dávek.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 1 vrchovatá odměrka dvakrát denně. Obsah odměrky rozmíchat ve vodě, nebo pro lepší účinnost smíchat se šťávou z pomeranče a banánu. Kúru je dobré provádět 2 – 4 x za rok.

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Konzultujte se svým lékařem v případě těhotenství, nebo kojení.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte při teplotě do 25°C, chraňte před přímým sluncem.

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST DO: vyznačeno na dně obalu

VÝROBCE: NUTRISTAMINA s.r.o., Mongolská 1546/2, 708 00 Ostrava-Poruba, Česká republika