BYLINKOVÝ KURZ V ZAHRADĚ 16.8. 2026
Celodenní bylinkový kurz v mé zahradě
16. srpna 2026 | 9:30–16:00 | Suchdol nad Odrou
Srdečně vás zvu na parádní celodenní bylinkový kurz tohoto roku, který se uskuteční u mě na zahradě.
- Popis
Léto bude v plném proudu a budeme se společně připravovat na přicházející podzim. Zároveň využijeme moji bylinkovou zahradu k tomu, abyste si každý odnesli vlastní výrobky z aktuálních bylin.
Společně si projdeme podzimní byliny, plody a kořeny, které si můžete následně sami zpracovat na podporu imunity a zdraví v chladných měsících.
Naučíte se poznávat a používat sezónní byliny
Moje bylinková zahrada je poměrně slušnou přehlídkou léčivých bylin v kombinaci s ovocnými stromy, keři a okrasnými rostlinami. Na ploše kolem 2600 m2 tedy můžete poznat i rostliny, které jste možná do té doby neměli příležitost vidět naživo, přivonět či ochutnat
Vyrobíte si vlastní osobní tinkturu
Zažijete parní destilaci bylin a odnesete si vlastní hydrolát
Cena kurzu: 1900 Kč
(částka je vratná při odhlášení se nejpozději 6.8. 2026. Peníze vám i tak nepropadnou, můžete je využít na jiný mnou pořádaný kurz )
V ceně je zahrnuto:
oběd a zdravá svačina
káva, čaj, bylinkové nápoje
pracovní listy
2 vlastnoručně vyrobené produkty (tinktura + hydrolát)
Maximální kapacita: 12 osob – přihlaste se včas